В Чернігові викрали цілу сім’ю. Поліція відмовляється шукати – Ведмідь

У місті Чернігові викрадено сім’ю підприємців. У них відібрали авто та коштовності, а також примусили підписувати документи. Інцидент стався в ніч проти 6 травня. Про це повідомив Анатолій Ведмідь на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, поліція Чернігова не взялася за цю справу і навіть не оголосила людей у розшук. Тому патріотична громада України сподівається на реакцію МВС, СБУ та Генеральної прокуратури, а також просять Фейсбук-спільноту допомогти знайти людину, яка брала участь у викраденні.

«Це людина на фото. Він представився спочатку Юрієм Івановичем Смірновим, керівником тероборони у Білій Церкві, а згодом – офіцером СБУ», – зазначив активіст.

UPD: За даними, отриманими із власних джерел, поліція продовжує бездіяльність! Вони не шукають ні злодіїв, ні автомобіль, не проводиться жодних процесуальних дій.

Джерело: vse.media

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Порт для Ахметова. Часть 3: скандал дошел до СБУ »

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top