Прокурор Закарпатської області Володимир Гаврилюк обговорив з делегацією КМЄС в Україні проблемні питання в рамках «Інституційної реформи прокуратури»

Сьогодні, 2 травня, у прокуратурі Закарпатської області, відбулась чергова зустріч керівництва прокуратури області  з представниками делегації  консультативної місії Європейського союзу в Україні – старшим радником з питань прокуратури Троном Гундерсеном та спеціалістами з питань реформи прокуратури Володимиром Головатенком і Дмитром Богданом.

В ході зустрічі, яка відбулась з метою продовження подальшого співробітництва та участі у реалізації другого етапу проекту «Інституційна реформа прокуратури», прокурор Закарпатської області Володимир Гаврилюк надав делегатам КМЄС список питань, які запропоновані до  включення до програми круглого столу.

Під час спілкування з делегатами, було піднято змістовні проблемні питання, які створюють перешкоди для професійної співпраці  між слідчими поліції, прокурорами, слідчими суддів та адвокатами захисту сторони та запропоновано  можливі шляхи їх вирішення.

Крім того, за ініціативою заступника прокурора області Андрія Новікова, для більш ефективного визначення кола проблемних питань, сторони домовились про створення робочої групи від кожного з учасників круглого столу.

За результатами зустрічі, сторони висловили задоволення від напрацьованих питань, адже, як озвучив Трон Гундерсен: «Опрацювання і підняття даних питань, свідчить про розуміння проблематики. Але в той же час, це і сумно, оскільки юристи змушені працювати в таких нелегких умовах».

Прес-служба прокуратури Закарпатської  області

Джерело: politica.com.ua

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Порт для Ахметова. Часть 3: скандал дошел до СБУ »

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top