Ukrainian Heart — об’єднання заради процвітання України

17 квітня поточного року у м. Києві широкому загалу було презентовано культурно-соціальну бізнес платформу «Ukrainian Heart». В ході презентації всі присутні ознайомились з головними засадами вищезазначеної платформи, функціонування якої направлено, зокрема, на посилення розвитку культурної дипломатії, об’єднання представників культурного та ділового середовища, держслужбовців, задля підтримки, в тому числі, середнього та малого бізнесу, як рушійної сили розвитку економіки України.

«Ukrainian Heart – абсолютно нова система взаємодії у суспільстві, яка надає змогу знаходити рішення гострих нагальних проблем, дивлячись один одному в очі. Ми не підтримуємо ідеї чіткого розподілу на професійну приналежність, а ставимо за мету почути кожного , як по горизонталі, так і по вертикалі. Наше Українське серце відкрито для всіх, кому не байдуже майбутнє нашої країн », - наголосив Ігор Мізрах, співзасновник Ukrainian Heart.

«Розуміючи, що пошук національної ідеї та штучних стимулів до об’єднання не дали бажаного результату, оскільки розвиток Україна стагнує, ми вирішили створити платформу, як новий вид відкритого діалогу. Завдяки цій платформі кожен зможе почути думку з того чи того питання професіоналів з інших сфер. Ukrainian Heart вже об’єднує українців усього світу і вибудовує взаємодію між представниками екологічних державних установ Італії та українськими екологами. Наразі підписано документи про відкриття офісу Ukrainian Heart в італійській Апулії», – підкреслила Ганна Максимчук, співзасновник Ukrainian Heart.

Об’єднання Ukrainian Heart підтримують представники різних конфесій України, спортсмени, бізнесмени, юристи, художники, екологи, політики, скульптори, чиновники і держслужбовці.

Джерело: vse.media 

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Порт для Ахметова. Часть 3: скандал дошел до СБУ »

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top