Покарати вбивцю і ґвалтівника дворічної дитини вимагають активісти

У селі Мильники на Чернігівщині чоловік ґвалтував і вбив дворічну дівчинку Вікторію. Про це повідомили місцеві жителі. Запевняють, співмешканець її матері Галини Єсипенко Назар Красуля знущався над маленькою кілька місяців, а крім того ґвалтував її п’ятирічну сестричку.

Сама жінка, за словами активістів,  усе знала, але мовчала. Дитину мертвою знайшли тиждень тому і вже поховали, а старшу сестру відправили до лікарні. На похорон жінка не прийшла, в лікарні - не з’являється. Мешканці с. Мильники кажуть, вона часто зловживала алкоголем, тому обурені халатністю державних органів, зокрема соцслужб, які не відреагували вчасно.

Кажуть, у загиблої Вікторії - численні переломи тіла, ознаки наруги, опіки від недопалків. Але у звіті судмедексперта зазначена лише черепномозкова травма. Нині підозрюваний Красуля перебуває в СІЗО, але активісти бояться, що покарання він може уникнути. З проханням сприяти справедливому розслідуванню - звернулися до народного депутата України Андрія Немировського.

Він обіцяє розібратися у справі, сприяти об’єктивному росзлідуванню і покаранню винних. Нардеп вже звернувся до очільника Нацполіції Сергія Князєва зі зверненням зкорема провести додаткові слідчі дії, покарати матір загиблої та перевірити діяльності директора Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ніжинської РДА.

Источник: vse.media

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Порт для Ахметова. Часть 3: скандал дошел до СБУ »

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top