Порошенка і Гройсмана просять врятувати український бодібілдинг від знищення та споплюження репутації

Українські бодібілдери просять Президента і Прем’єр-міністра врятувати їхній вид спорту від знищення.

Відповідне звернення вже підготували та надіслали вищезазначеним адресатам представники Національної федерації бодібілдингу України. За словами її Президента – Ігоря Делієва, бодібілдинг хочуть знищити рейдери, яких очолив Сергій Панадій, який до цих пір підписується першим віце-президентом Національної федерації бодібілдингу України, хоча офіційно оголосив про відмову обіймати посаду.

«Із людьми, які розгорнули рейдерську кампанію проти Федерації, ми пропрацювали багато років. Я багато чого дав цим людям. Вважав їх друзями. Тепер отримав ніж у спину», – додав Президент Федерації.

Він наголосив, що Панадій надіслав запрошення взяти участь у засіданні позачергової комісії президентам обласних федерацій Національної федерації бодібілдингу України та її членам, яке має відбутися 3 березня поточного року, де і планує, в незаконний спосіб, змінити Статут організації. Проте, Делієв наголошує на тому, що жодного офіційного листа щодо надання звітів про використання бюджетних коштів, спонсорських внески та внески членів клубу не надходило. А саме це, начеб-то і стало підставою для оголошення збору позачергової комісії. Подібні дії є незаконними, адже право на проведення подібних зборів та змін має лише Президент Федерації. У зв’язку з цим Делієв звернувся до правоохоронних органів. Вже порушено кримінальне провадження і відкрито досудове розслідування.

Більше того, Ігор Делієв звернувся за захистом законних інтересів Національної федерації бодібілдингу України до однієї із провідних юридичних компаній у м. Києві. З огляду на ситуацію юристи розіслали офіційну позицію усім регіональним осередкам Національної федерації бодібілдингу України.

Джерело: Vse.Media

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Порт для Ахметова. Часть 3: скандал дошел до СБУ »

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top