В соцмережах пропонують дарувати протестуючим проти пам’ятника Небесній Сотні путівки в ДНР-ЛНР

Як ми повідомляли раніше, сьогодні на площі Героїв Небесної Сотні почались роботи по спорудженню пам’ятника Небесній Сотні. Водночас гіпсове погруддя Тарасу Шевченку, яке було встановлене на площі за кошти мецената-свободівця Володимира Базелюка було передано власником (Базелюком) до шкільного музею в якій навчався депутат міської ради.

З самого ранку в соціальних мережах спричинився диспут прихильників та противників пам’ятника (вас це не дивує?) Героям Майдану.

Зокрема частина "активістів" та спікери-початківці від деяких опозиційних партій одразу знайшли в факті спорудження композиції Небесній Сотні чергову зраду.

Така відверто антиукраїнська хвиля прогнозовано спричинила хвилю обурення більшої частини мешканців Вінниці. Наводимо декілька прикладів позиції вінничан.

В популярній вінницькій спільноті "Вінницький політклуб" в фейсбуці користувач Ольга Вовк оприлюднила доволі емоційний текст, з пропозицією "дарувати мітингарям грін-карти в ЛНР-ДНР":

Стакан наполовину пустий, чи наполовину повний?

Якісь люди сьогодні вийшли на Площу Героїв Майдану. Протестують. Їх небагато. На площі почали встановлювати пам’ятник Небесній Сотні. Вони говорять, що так вони протестують проти демонтажу "пам’ятнику" Шевченку.

Особисто я сприймаю це як протест проти пам’ятнику Героям України. І якби я була владою - спокійно прийняла б цю вату на 15 діб в Сізо. Або видала їм виграшу грін карту в лнри-днри.

Але вони кажуть, що вони не проти пам’ятника Небесній Сотні. Вони проти знесення Шевченка. В них стакан неповний. Отже з ними ще не все погано. Знайшлись миттєво і журналісти, які зробили новини на основі посту таїски-аферистки.

Агов акули пера, ці "активісти" на таких шнягах, користуючись вашою проблемою з коротким політичним зором, заробляють в тиждень більше, ніж ви за рік. Але пишіть і протестуйте. Цим ви неодмінно створите робочі місця, зміцните економіку, піднімете пенсії з зарплатами, повернете Крим і Донбас, відремонтуєте дороги. А я пішла в зимову медитацію. Оммммм.


В одній з найбільших місцевих спільнот "Громада Вінниччини" дивуються примітивним інформаційним маніпуляціям довкола сьогодняшніх подій. Особливо в частині самого гіпсового погруддя Великому Кобзареві. Яке опоненти влади вперто називають пам’ятником. 

"У центрі Вінниці по вулиці Театральна демонтували пам’ятник (!) Тарасу Григоровичу Шевченку. Подія сталась вночі. Очевидно, такий час був обраний, щоб активісти не завадили", - пише одне найтиражніше друковане видання області :) "Хто був ініціатор вандалізму"? Запитує видання. 

Ніби не знає, що на однойменній площі встановлюють пам’ятник Небесній Сотні. Докладніше про "пам’ятник" Кобзареві на фото.

Це скріншот з відео, де депутат від "Свободи" Базелюк передає бюст (!) Кобзаря рідній школі. Зауважимо, "пам’ятник" Кобзареві в разів 10 менший ніж його меценат Базелюк.

Пишуть в спільноті Громада Вінниччини.

Вже традиційно найбільшу фейсбук активність проявляють соратники скандальної місцевої активістки Таїси Гайди. Наше видання вже інформувало читачів про цю когорту місцевих маргіналів, з доволі одіозним і навіть кримінальним минулим.

Як стало відомо нашому виданню, днями саму Таїсу Гайду внесли до всеукраїнської бази фейкових громадських активістів. Деталі згодом.

Автор: Надія Гловацька

Джерело: news.vn.ua

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Порт для Ахметова. Часть 3: скандал дошел до СБУ »

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top