У столиці зароджується новий міні-«Еліта-Центр»

Цього разу ми відреагували на звернення, яке нам надійшло, і перевірили будівництво за адресою Межигірська, 78, де, на нашу думку, зароджується новий міні-«Еліта-Центр». Квартири у будинку, майже всі, заброньовані для продажу. Але чи буде там хтось мешкати — під великим питанням.

Поділ — чудовий варіант з точки зору проживання, бо тут є метро, це історичне центральне місце, Дніпро поруч. Якщо йти від Контрактової площі, то можна захоплюватися архітектурою і відносною тишею. Шукаємо потрібну адресу Межигірська, 78 — у  двох кроках від метро, якщо вірити картам. Відходимо метрів п’ятдесят від метро і картина світу різко змінюється: ми з мальовничого затишку входимо… в шумну промзону. Навантажена траса з важкими фурами, підприємства, будівництво — нічого схожого на тихе «гніздечко».

Триповерхова будівля, яка красиво називається Лофт Хаус Подол, розташована, очевидно, на території колишнього заводу. Прохідна і бетонний паркан, старі ржаві ворота і відверте звалище на території мало схожі на двір житлового будинку.

Дзвонимо у відділ продажу: так, дійсно, квартири продаються — відмінне місце, центр, Поділ! Ціна, правда, для такого варіанту дещо бентежить: близько 20 000 доларів для «майже центру» звучить підозріло.

 

Починаємо розбиратись з документами, які приніс скаржник — волосся стає дибки: дозвільних документів на будівництво немає, те, що називають житловим  —насправді реконструкція «чогось» і вона проводиться з порушеннями, а сама будівля перебуває під арештом.

Читайте также: Почему 65 тысяч киевлян не дождутся квартир

Другий дзвінок у відділ продажу: «… у вас немає документів на квартири, як же ви їх збираєтесь продати?». Слова менеджера звучать переконливо і ніби заспокоюють: ми це знаємо, але до 20 вересня, коли почнуться продажі, всі документи будуть готові. Цікавимося, чи можна буде зареєструватися за цією адресою після покупки житла і тут чуємо найстрашніше для кожного власника — НІ! Зареєструватися за цією адресою законним чином НЕМОЖЛИВО. Приїхали. КНК знову переконується, що для чесних людей щось неможливо, а для шахраїв можливо багато а може й усе.

Що ж таке Межигірська 78? Насамперед — це дійсно зона, де заборонено будівництво в принципі. Ще в грудні 2008 року цю територію отримало у своє користування КП «Київський метрополітен». У свій час воно уклало договір з ВАТ «ДОК-3», щоб останні знесли всі будівлі за цією адресою для (увага!) початку будівництва нової і такої довгоочікуваної гілки метро на Троєщину. Тобто ще в 2008 році КП «Київський метрополітен» в планах мав будівництво метро на Троєщину і навіть виділив 50 мільйонів гривень на підготовчі роботи.

Пройшли роки і в 2012 році плани метрополітену різко міняються: Троєщина на метро ще зачекає, а на місці колишнього підприємства міська адміністрація раптом побачила в своїх мріях готель — прямо вздовж траси і посеред промислової зони. У тому ж році через суд це рішення скасували.

Але сім років потому, незважаючи на рішення судів та інших компетентних органів, Межигірська, 78 все ще є об’єктом махінацій: висять оголошення про відкриття авторинку та житлового будинку, довірливим громадянам пропонують купувати дизайнерські апартаменти.

Наші колеги з ресурсу corruptua.org піднімали тему «Межигірська, 78» ще в квітні 2015 року. А тепер і Комітет Народного Контролю отримав документи про незаконне зведення будинку на цій території. Більше того, на сьогодні, як нам стало відомо, відносно А. І. Козина і , які на папері є незаконними або законними власниками цього будівництва, почалось досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом шахрайства. Під підозру потрапляє колишній депутат Подільської районної ради Ярослав Григоренко, чий підпис фігурує під договорами. А також ТОВ «Арпа Ріел Естейт», які ще в 2010 році зайшли на український ринок нерухомості з нібито бездоганною репутацією.

КНК додає до публікації копії запитів в МВС та Департамент земельних ресурсів, які були зроблені громадським активістом і людиною, вже постраждалою від незаконних махінацій цієї групи. Ось усядокументація по цій скандальній справі — приховувати нічого!

Ми закликаємо всіх громадян, які намагаються обзавестися власним житлом — будьте пильні. У цьому випадку ви точно залишитеся без грошей, без житла і без будь-якого правового захисту.

Також ми хочемо запитати у столичної влади: вам знову потрібні 130 сімей, які можуть опинитись просто неба через вашу байдужість та недбалість? А ви впевнені, що люди, котрі можуть там оселитися у результаті шахрайства, не поплатяться власним життям через безліч технологічних порушень, допущених при «реставрації»? Ви справді готові жити з цим?

 http://knk.media/
Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top